Zdvíhacie reťaze - výroba závesov

ponúkame vám vysokopevnostné reťazové závesy v najvyššej kvalite PEWAG, od najväčšieho výrobcu reťazí na svete s dlhoročnou tradíciou. Najrozšírenejší reťazový systém v pevnostnej triede G10 je zárukou dlhej životnosti, pri zachovaní vysokej pevnosti a bezpečnosti, "teraz v akcii až -20%".  Neustále inovácie a veľká variabilita použitých komponentov zabezpečujú široké využitie v jednotlivých odvetviach priemyslu. ...teraz aj v nerezovom prevedení G6

Súvisiace produkty

                


 Dôležité informácie pre výrobu:

   jednotlivé prevedenia vám vyrobíme podľa presnej špecifikácie na základe konkrétneho typu použitia, požadovanej nosnosti a rozmerov (od 1t až do 85t). Pre vypracovanie ideálnej zostavy reťazového závesu je veľmi dôležité zadať všetky potrebné parametre, aby sme vám mohli navrhnúť to najlepšie riešenie. Poskytujeme odborné poradenstvo a kompletný servis (opravy a výmeny jednotlivých komponentov), vrátane revízií. ...u nás sa to predajom nekončí.

                         Reťazový záves - štvorpramenný
             
                1-pramenný záves                     2-pramenný záves                       3-pramenný záves                        4-pramenný záves

Pri výbere správneho prevedenia závesu je dôležité dodržať niektoré zásady, preto odporúčame pozrieť si tabuľku nosností a posúdiť parametre bremena, s ktorým sa chystáte manipulovať. Pevnostná trieda G10 je zvýraznená hrubším písmom pod označením WIN, pevnostná trieda G8 je v tabuľke uvedená pod označením Ni len na porovnanie nosnosti.

         

Príklad objednávky:

    reťazové závesy sú poskladané z jednotlivých komponentov tak, aby nosnosťou a rozmermi vyhovovali priemeru reťaze. Preto ak potrebujete zdvíhať bremeno s hmotnosťou 3,5t. dvojpramenným závesom s celkovou dĺžkou 3m, použijeme reťaz WIN 8 (viď. tabuľka nosností), závesné oko AW 18, spojovacie články CW 8 a háky KHSW 8.

                                         

V prípade, že potrebujete poradiť, alebo navrhnúť atypické prevedenie závesu, príp. použiť iné komponenty, alebo príslušenstvo, neváhajte a zavolajte alebo pošlite e-mail s potrebnými údajmi a my Vám ochotne poradíme.

 

Produkty

Navrch stránky