Snehové reťaze pewag

snehove_retaze_pewag

     snehové reťaze od výrobcu pewag s dlhoročnou tradíciou sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, špičkovou technológiou, neustálymi inováciami a prispôsobovaním sa požiadavkám trhu. Ponúkame Vám široký výber snehových reťazí pre všetky typy vozidiel - osobné, úžitkové, SUV, nákladné, ako aj terénne. Ak ste sa rozhodli pre konkrétne prevedenie snehových reťazí, môžete si ich u nás objednať zaslaním e-mail-u na fech@fech.sk. Stačí uviesť presné označenie, adresu doručenia a telefonický kontakt, a my Vám ich pošleme prostredníctvom kuriéra na dobierku. V prípade, že potrebujete poradiť, alebo odporučiť správne prevedenie, neváhajte nás kontaktovať, prípadne použite konfigurátor snehových reťazí                                                                                                 

Užitočné informácie pre správny výber snehových reťazí                                         

Snehové reťaze pre osobné automobily

snehové a terénne reťaze pewag pre osobné vozidlá                     snehové a terénne reťaze pewag pre osobné vozidlá

   Pre správny výber snehových reťazí je veľmi dôležité zvážiť, v akých podmienkach budeme reťaze používať, pretože nezáleží len na správnom rozmere Vašej pneumatiky. V našej ponuke nájdete niekoľko prevedení, ktoré budú vyhovovať Vašim rozmerom, ale doležité je vybrať si ten správny typ. Ak potrebujete snehové reťaze na pravidelné používanie (lyžovačky, chata alebo dom na ťažko dostupnom mieste), je dobré uprednostniť vyššiu kvalitu prevedenia (dlhšia životnosť) a jednoduchosť montáže (automatický systém), napr. pewag snox SXP - montážne video, alebo pewag servo RS -  montážne video. Na bežné použitie, alebo len vo výnimočných prípadoch splní svoj účel aj osvedčené, kvalitné prevedenie s ručným dopínaním pewag brenta C XMR - montážne video. Tieto typy snehových reťazí sú vhodné len pre osobné automobily s použitím na upravených cestných komunikáciach. 
"Teraz v ponuke aj skvelá novinka" pewag servomatik RSM - montážne video
 

Snehové reťaze pre úžitkové, SUV a 4x4

snehové reťaze pewag pre úžitkové a SUV vozidlá                     snehové reťaze pewag pre úžitkové a SUV vozidlá

   Ďalšie dôležité kritérium pri výbere snehových reťazí je samotný typ automibilu, je potrebné zvážiť, či budeme reťaze používať len na upravených cestách, alebo chceme ísť aj do terénu. Snehové reťaze pre úžitkové vozidlá, SUV a 4x4 rozdeľujeme do dvoch základných kategórií, cestné a terénne. Pre klasické využitie na upravené cesty Vám ponúkame zosilnené verzie pewag snox SXV - montážne video, alebo pewag servo RSV - montážne video s jednoduchou montážou (automatický systém). Na cesty v mierne náročnom teréne (lesné, poľné) odporúčame použiť zosilnenú verziu pewag brenta C 4x4 XMR V - montážne video, ale do náročného terénu (kopce, kamene, skaly) je už nutné použiť Austro Super SV - montážne video alebo offroad extreme FM - montážne video

 

Snehové reťaze pre nákladné automobily

snehové reťaze pewag pre nákladné automobily                   snehové reťaze pewag pre nákladné automobily

   Snehové reťaze pre nákladné automobily  sú rozdelené do troch základných kategórií. Vo verzii pre bežné použitie na spevnených cestných komunikáciach máme pre Vás pripravenú akciu pre vybrané, najpoužívanejšie rozmery pneumatík. Snehové reťaze TAUREAN BT2 je veľmi kvalitné, certifikované prevedenie vhodné aj do povinnej výbavy nákladných vozidiel nad 12t.   Pewag Cervino CL sú osvedčené, viacúčelové snehové reťaze pre nákladné a úžitkové vozidlá určené do stredne ťažkých podmienok. Nízka hmotnosť reťazí zaručuje ľahkú montáž a zároveň dobrú trakciu. Pewag Austro Super SV  - montážne video je zosilnená verzia s novým, vlnitým profilom pre lepší záber, a je správnou voľbou pre profesionálov s použitím v extrémnych podmienkach, na stavbách, údržbu cestných komunikácií, pre odťahové služby a záchranné jednotky, a tiež pre všetky ťažké úžitkové vozidlá. Pewag Uni Move UM  - montážne video sú profesionálne snehové reťaze do ťažkých podmienok s technológiou ThickThin, ktorá je značkou pre novú generáciu snehových reťazí, ktorú používa pewag pri výrobe s rôznym profilom článkov a silou materiálu. Vďaka tejto technológii sú reťaze ľahšie o 10%. Hospodárne tiché snehové reťaze s vysokou trakciou pre vozidlá na odpratávanie snehu a armádne vozidlá. Snehové reťaze pewag Uniradial GR.S a Uniradial GR..SED sú určené pre extrémne ťažké, nákladné a úžitkové vozidlá s nasadením v extrémnych podmienkach.

 

Terénne snehové reťaze

terénne reťaze pewag pre nákladné automobily a stroje                 terénne reťaze pewag pre nákladné automobily a stroje

   pewag dvojitá traktorová stopa - montážne video vhodné pre traktory nasadené v ľahkých až stredne ťažkých pracovných podmienkach. Štvorcová reťazová sieť zosilnená priečnymi reťazovými článkami pre lepší záber a odolnosť voči oderu. Terénne reťaze pewag Universal - montážne video sú ideálne pre traktory, poľnohospodárske a stavebné stroje, nasadené v stredne ťažkých až ťažkých pracovných podmienkach. Snehové reťaze pewag Universal sú vyrobené zo špeciálnej ocele TitanGrip a vďaka šesťuholníkovej reťazovej sieti majú ideálny záber, dlhú životnosť a poskytujú hladkú jazdu. Pewag Universal ED - montážne video s vysokou odolnosťou proti oderu pre traktory a stavebné stroje nasadené v stredne ťažkých až extrémne ťažkých pracovných podmienkach sú vyrobené zo špeciálnej ocele TitanGrip a vďaka šesťuholníkovej reťazovej sieti s navarenými čapmi na reťazových článkoch majú ideálny záber a dlhú životnosť aj v tých najťažších podmienkach.

 

Snehové reťaze pre vysokozdvižné vozíky a zvláštne vozidlá

snehové reťaze pewag pre vysokozdvižné vozíky a zvláštne vozidlá                          snehové reťaze pewag pre vysokozdvižné vozíky a zvláštne vozidlá

   Snehové reťaze pewag UNIHUB  boli špeciálne vyvinuté pre vysokozdvižné vozíky a sú vhodné do stredne ťažkých až ťažkých podmienok. Robustná behúňová sieť pewag unihub sa skladá z kosoštvorcov a pozdĺžnych priečok, ktoré sú spojené zváranými krúžkami. Táto novinka bola vyvinutá a prispôsobená špeciálne podľa požiadaviek prevádzkovateľov vysokozdvižných vozíkov a vyznačuje sa veľmi kľudnou jazdou s dobrým vedením stopy. Pewag unihub sa vyrába z materiálu TitanGrip® a je dodávaný v závislosti od veľkosti článkov 4.5, 5.5 a 7 mm. Pewag Austro Super SV vhodné pre vysokozdvižné vozíky, štvorkolky, malé traktory a iné úžitkové a zvláštne vozidlá alebo stroje. Tieto populárne reťaze sú dodávané v závislosti od veľkosti pneu o sile materiálu (4.5, 5.6, 7 alebo 8.2 mm) z ocele TitanGrip®, špeciálne vhodné pre vysokozdvižné vozíky. Aby sme Vám odporučili správnu veľkosť reťazí, preverte prosím značku, rozmer a typ pneumatiky (vzduchom plnené / superelastik). Snehové reťaze pewag traktorová stopa je ideálne riešenie pre malotraktory a iné malé pracovné stroje. Stopová sieť zaručuje dobré trakčné vlastnosti a reťaz je určená pre nasadenie v ľahkých podmienkach. Reťaze sú dostupné v sile materiálu 3.55, 4.5 a 5.6 mm.

 

Snehové reťaze pre lesnícke stroje

terénne reťaze pewag pre lesnícke stroje                                   terénne reťaze pewag pre lesnícke stroje

   Terénne reťaze pewag Vám ponúkajú tú najvyššiu odolnosť a spoľahlivosť v náročnom teréne pre bezpečnú a efektívnu prácu. Vyznačujú sa vysokým samočistiacim efektom a vďaka nízkej hmotnosti jednoduchou montážou. Podľa typu stroja a pneumatík ponúkajú niekoľko možností čo sa týka behúňovej siete, hrúbky materiálu a jednotlivých prevedení. Novodobé štvorhranné články s asymetricky navarenými tŕňmi zaručujú odolnosť voči prekrúcaniu a vysokú stabilitu. Pre zosilnenie účinku je sieť doplnená kovanými článkami, ktorých tŕne majú asymetrické usporiadanie, čo zaručuje zvýšenie trakcie a tiež šetrnné zaobchádzanie s pôdou. 

Behúňová sieť pewag Forstgrip FG - montážne video zabezpečí kľudný chod a maximálnu ochranu pneumatiky vďaka rovnomernému rozloženiu tlaku. Zvárané spojovacie krúžky umožňujú prispôsobenie sa reťazí stupňu ojazdenia pneumatík. 
Rada pewag Forstgrip je prvou reťazou pre lesnícke stroje, kde bola použitá špeciálna oceľ TitanGrip, k zabezpečeniu dlhej životnosti. Pewag Forstgrip Pro je zosilnenou verziou pewag Forstgrip. Novodobé štvorhranné články s asymetricky navarenými tŕňmi zaručujú odolnosť voči prekrúcaniu a vysokú stabilitu. Pre zosilnenie účinku je sieť doplnená kovanými článkami, ktorých tŕne majú asymetrické usporiadanie, čo zaručuje zvýšenie trakcie a tiež šetrnné zaobchádzanie s pôdou. Behúňová sieť pewag Forstgrip Pro zabezpečí kľudný chod a maximálnu ochranu pneumatiky vďaka rovnomernému rozloženiu tlaku. Pewag Forstgrip Cross s asymetricky navarenými tŕňmi je ideálna reťaz pre extrémne nasadenie s maximálnou šetrnosťou k pôde. Behúňová sieť pewag Forstgrip Cross sa skladá výhradne z kovaných článkov s asymetrickým usporiadaním tŕňov, ktoré sú spojené zváranými krúžkami.

   Ak na našej stránke nenájdete akúkoľvek potrebnú informáciu, alebo ak potrebujete odporučenie, príp. pomôcť s výberom snehových reťazí, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

      Váš team FECH s.r.o.

snehové a terénne reťaze pewag

Produkty

Navrch stránky