Pracovná zimná bunda IRVINE hnedo čierna

Doba dodania:
skladom
Obj. čislo:
1210001610

Pracovná zimná bunda IRVINE hnedo čierna

Pánska zateplená bunda 2 v 1, zapínanie na zips krytý légou, odopínacia kapucňa, fleecový golier, odopínacie rukávy, regulovateľné manžety na rukávoch, plastové pútko pod pravým náprsným vreckom, sťahovanie v dolnom okraji, lepené švy, reflexné doplnky. Vrecká: 3 náprsné vrecká na zips, 2 spodné vrecká na zips, 1 vnútorné vrecko.

Materiál: 100 % polyester, podšívka a výplň: 100 % polyester.

Tieto odevy vyhovujú základným hygienickým a bezpečnostným požiadavkám podľa Nariadenie (EÚ) 2016/425 a ďalším uvádzaným normám. Osobný ochranný prostriedok kategórie I.
Účel použitia: Vyhovujú z hľadiska všeobecných požiadaviek EN ISO 13688:2013 a účelu použitia ako ochrana užívateľa proti prachu, ušpineniu a povrchovo pôsobiacim mechanickým vplyvom a ochrana proti chladu EN 14058:2004, bez nárokov na vyššiu ochrannú funkciu – osobný ochranný prostriedok jednoduchej konštrukcie.
Vrchný materiál bundy má vode-odolnú úpravu proti nepriaznivému počasiu (napr. dážď, sneženie), hmle a zemnej vlhkosti.
Ochranná hodnota nameranej efektívnej tepelnej izolácie odevu je kombináciou teploty okolitého ovzdušia a úrovne činností (produkcia tepla látkovou výmenou).
Primeraná úroveň izolácie celého tela nie je postačujúca na zamedzenie prechladnutiu vnímaných častí tela (napr. ruky, nohy, tvár) a s ním spojeným rizikom omrznutia.
Voľba správneho odevu podľa príslušnej triedy musí byť uskutočnená podľa špecifických potrieb súvisiacich s pracoviskom, podľa druhu rizika a konkrétnych podmienok na príslušnom pracovisku.
Za túto voľbu je zodpovedný zamestnávateľ, je povinný určiť a zvoliť správny typ oblečenia ešte pred jeho použitím.
Upozornenie pre užívateľa: Pri dôslednom dodržiavaní vymedzeného účelu použitia nevznikajú riziká, ktoré by mohli ohroziť užívateľa na zdraví (výrobok nesmie byť používaný za okolností, ktoré vyžadujú iný typ ochranných funkcií, napr. ako ochrana pred tepelnými, chemickými rizikami, zachytávaniu pohyblivými časťami strojov a pod.)
Silne znečistený, prederavený, roztrhaný, či inak poškodený odev nespĺňa popísanú ochranu a je nutné ho opraviť (zošiť) alebo vyradiť.
Ostrosť sluchu a periférne videnie môžu byť narušené, ak si natiahnete kapucňu.
Po každom postupu čistenia sa tepelná izolácia môže znížiť.
Veľkosti: Označenie piktogramom s číselným kódom veľkosti S - XXXXL
Veľkosti odpovedajú predpísaným intervalom podľa EN ISO 13688:2013

Produkty

Navrch stránky