Pracovná blúza CXS NORWICH žltá

Doba dodania:
skladom
Obj. čislo:
1112001155

Pracovná blúza CXS NORWICH žltá

Pánska výstražná blúza, gombík na pritiahnutie rukávovej manžety, ľavé náprsné vrecko na suchý zips so skrytým vreckom na zips, pravé náprsné vrecko na suchý zips s menším vreckom na ceruzku, kryté zapínanie na gombíky, 3M reflexné pásky (šírka 5 cm).

Odporúčané použitie: stavebníctvo, cestári, vodiči, údržba, logistika, letecká a lodná doprava, smetiari, záchranári.

Materiál: 65% polyester 35% bavlna
Gramáž: 280 g / m2
Veľkosť: 46 - 64
• gombík na pritiahnutie rukávovej manžety
• ľavé náprsné vrecko na suchý zips so skrytým vreckom na zips
• pravé náprsné vrecko na suchý zips s menšou priehradkou na ceruzku
• kryté zapínanie na gombíky
• 3M reflexné pásky (šírka 5 cm)
Norma: EN ISO 20471

Účel použitia: Odev sa navlieka ako vrchné oblečenie - toto je odev s vysokou viditeľnosťou a nesmie ho zakrývať iné oblečenie či pomôcky. Odev umožňuje dobrú viditeľnosť užívateľa v nebezpečných situáciách a to ako vo dne za akýchkoľvek svetelných podmienok, tak aj za tmy pri osvetlení dopravného prostriedku. Používať tieto odevy by mal každý, kto je týmto situáciám vystavený. V tomto prípade môže tento odev podstatne znížiť riziko nehody.

Voľba správneho výstražného odevu s vysokou viditeľnosťou podľa príslušnej triedy musí byť vykonaná podľa špecifických potrieb súvisiacich s pracoviskom, podľa druhu rizika a konkrétnych podmienok na príslušnom pracovisku. Za túto voľbu je zodpovedný zamestnávateľ, je povinný určiť a zvoliť správny typ oblečenia ešte pred jeho použitím.

Technické parametre Pracovná blúza CXS NORWICH žltá

Produkty

Navrch stránky